Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie twa kongres Świadków Jehowy. Był chrzest na stadionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2017 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Fakt, trochę różnią się od tych, którzy po ceremonii chrztu chleją wódeczkę i wpierniczają kotlety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolarowa "religia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed niektórymi kościołami nie ma potrzeby ostrzegać. Gołym okiem widać, że to falsyfikaty. Niektóre sprawiają wrażenie oryginału. Do takich należy ruch świadków Jehowy. Jezus wiedział, że pojawią się też lepsze podróby i na nie zwrócił uwagę: "Uważajcie, żeby was ktoś nie zwiódł. Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim, mówiąc: 'Ja jestem namaszczony' i wielu zwiodą" (Mateusza 24:4,5). "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim, mówiąc: 'Ja jestem' i 'wyznaczony czas przybliżył się' (sens: 'blisko jest'). Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8). W przekładzie Nowego Świata nieprzypadkowo to ostrzeżenie zostało wyjątkowo mocno zdeformowane. Przywódcy tej organizacji od prawie 150 lat ogłaszają, że czas jest blisko. Od dawna wiedzą, że ich fundamentalna nauka o roku 1914 oparta jest na fałszu. To prawda, że rok 537 p.n.e. był dla Daniela siedemdziesiątym rokiem niewoli. Ta niewola zaczęła się jednak już w trzecim roku królowania Jehojakima (Dn 1:1,2). W celu odrzucenia tej prawdy, w przekładzie Nowego Świata na początku tekstu z Księgi Daniela 1:2 dodano zwodniczy zwrot: "Z czasem". Dlaczego sfałszowano ten tekst? Potwierdza on, że Jerozolima wraz ze świątynią była zburzona w roku 587 p.n.e., a nie 607 p.n.e. Jeśli fundamentalna nauka oparta jest na fałszu, to o czym to świadczy? Czy kurczowo trzymający się kłamstwa przywódcy tej organizacji rzeczywiście są pomazańcami? O należących do Boga i Chrystusa czytamy: "I w ustach ich nie zostało znalezione kłamstwo" (Obj 14:1,5). Ewiak Ryszard
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla katolika świadkowie [ kiedyś za komuny był taki program ] jest to sekta . dla nich jesteśmy najgorszymi wrogami ale myszą z nami razem żyć i na dodatek nas słuchać i przestrzegać naszych praw AMEN .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykański Żyd Ruusell nadal kusi ludzi dolarami. Co roku znajdują się różni biedni ludzie. Jedni poszukujący i zagubieni inni zmamieni pieniędzmi ateiści. Zgroza! Tych ubranych i pachnących cwaniaczków którzy muszą łazić za pieniądze i to nie małe można często spotkać jak nachalnie wpraszają się do domów.Dobry pies już czuje kto to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: "Ja jestem wyznawcą nogi od mojego stołu i jestem zadowolony z życia.Moja noga od stołu czuwa nade mną!" Pewnie jesteś głupi jak drewniany kołek, a dla drewnianego kołka bogiem jest właśnie stołowa noga :-) Tylko nie chlej za wiele wódy, albo przynajmniej wtedy nie pisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi wiecej niz na motorze hahah Lublin miasto zydowskie ale tez niezwykle goscinne szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie poznajcie usłyszycie co lud ŚWIADKÓW JEHOWY robi za pieniądze z tych wiernych nikt nie chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku z głową to porządku u ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jehowi to nic innego jak zalegalizowana sekta, ten sam sposób działania i werbowania w swoje szeregi słabych jednostek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem. płacę podatki nie po to, aby stadion był zajmowany na kilka dni przez jakąś oszołomiona sektę. w puławach tez halę wynajęli. parking za***y że maluchem nie dało się zaparkować dwa dni. nie mogą sobie pobudować świątyni i tam się uprawiać? są wakacje. każdy dzień dla dzieci na wagę złota - organizować im zawody, zabawy, a nie okupować stadion kilka dni wakacji. a dzieciaki szlajają się po ulicach. w rosji putin dobrze chciał zrobić - zdelegalizować tych jechowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja jestem wyznawcą nogi od mojego stołu i jestem zadowolony z życia.Moja noga od stołu czuwa nade mną!
 Dobre :) Ja zaczne więc wyznawać nogę od mojej szafki RTV, bo dzięki niej mogę oglądac TV i czasem ponapieprzać na Playstation :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xchj napisał:
W Rosji sekte zdelegalizowano
 ...i słusznie. U nas powinno zrobić się to samo. Tu jest kraj katolicki, kościoła katolickiego, a nie jakies Jehowe, muzułmany, buddysty i inne kasty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
Gdyby nie nadchodzili mnie co sobotę nie mam nic przeciwko,ale zakłócają mi odpoczynek a tego nie znoszę.
 Mnie wk......ia jak stoją w tych swoich garniturkach na ulicach z tymi gazetkami - cały dzień potrafią tak sterczeć, co za zacięcie kuźwa..... Oraz to mnie wk.....a jak mi wrzucają tą makulature do skrzynki pocztowej zaśmiecając ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Myślałem że u nas już nie ma naiwnych..........myliłem się
 Są naiwni, są sekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H napisał:
Fakt, trochę różnią się od tych, którzy po ceremonii chrztu chleją wódeczkę i wpierniczają kotlety.
 Przynbajmniej jak dziecko potrzebuje dla ratowania zycia miec krew przetoczoną to to robią, a nie zabraniają skazując dzieci na śmierć nieżadko. Zjeby. Po to "bozia" dała rozum, by człowiek go wykorzystywał do tworzenia technologii i ratowania życia... a nie po to by wymyślać religijne teorie jakie to "złe".... Jehowi to są ludzie psychicznie skręceni.... nie wtą stronę co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
? napisał:
gdyby nie nadchodzili mnie co sobotę nie mam nic przeciwko,ale zakłócają mi odpoczynek a tego nie znoszę.
mnie wk......ia jak stoją w tych swoich garniturkach na ulicach z tymi gazetkami - cały dzień potrafią tak sterczeć, co za zacięcie kuźwa..... oraz to mnie wk.....a jak mi wrzucają tą makulature do skrzynki pocztowej zaśmiecając ją.
 a mnie w***a jak codziennie rano dzwony kościelne budza mnie, po wuj dzwonia, jak ktoś chce iść na mszę to nie muszą poł miasta budzić, nie każdy pracuje na pierwszą zmianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie Wasze religie są sektami. A największą katolicka. Czarna mafia złodziejsko - pedofilska. Popatrzcie najpierw na siebie i swoją religię a potem wypowiadajcie się o innych religiach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charles Taze Russell był pasjonatem Biblii , miał obsesje na tym punkcie i założył wydawnictwo, aby publikować swoje wykładnie , przekonywać do swojej interpretacji proroctw. Po jego śmierci wymyślano w wydawnictwie nowe wykładnie proroctw , dokonano wielu zmian , że sam pastor gdyby wstał z grobu nie uwierzył by jak daleko można się posunąć ..... Postawiono wysokie mierniki moralne swoim wyznawcom , aby jak najwierniej przypominali chrześcijan , tym zamydlając oczy obserwatorom i swoim krytykom . Deformując niektóre nauki Jezusa i apostołów stworzyli hermetyczną wspólnotę na którą wywiera się psychologiczny nacisk poprzez specyficzny sposób konstruowania komentarzy w literaturze . Indoktrynację zaczyna się od samego rana dyktując swoim wyznawcom czytanie tzw. tekstu dziennego, który także jest dostosowany, redagowany, aby wywierać od początku dnia nacisk ideologiczny na umysł by ukierunkować myśli na taki a nie inny tor. Indoktrynacja jest totalna i zbudowana o znane wzorce przez powtarzanie w nieskończoność tych samych fraz tzw. prawd. Wydawnictwo buduje atmosferę grozy i na przykładzie otaczającej rzeczywistości daje poczucie bezpieczeństwa i perspektywę na lepszą przyszłość. Przymusowe aktywizowanie swoich wyznawców jest metodą zabicia wolnego czasu , który mógłby zostać wykorzystany na inne rozwijające zajęcia jak nauka , działalność społeczna , kontakty rodzinne , przyjaźnie , hobby itd. Poprzez obowiązkowe uczestnictwo w spotkaniach -jeszcze nie dawno trzy razy w tygodniu i obowiązkowe głoszenie niedawno jeszcze - dwa razy w tygodniu podsycane histerią o końcu świata tworzono psychozę , która miała udzielać się wszystkim wyznawcom. Niech ten komentarz będzie ostrzeżeniem nie przed moralnym postępowaniem wyznawców Strażnicy , lecz przed tą organizacją zawłaszczającą umysły w imię Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie będę wszystkich świadków obrażać bo nie w tym rzecz. Ja opowiem wam dwie historie z Kraśnika to takie miasteczko w woj. lubelskim. Studiowałam z nimi biblię dosyć długo więc wiem jak to z bliska wygląda. Każdy z nich powie Ci że słowo Boże w ich życiu to priorytet.                                                   HISTORIA I. Bardzo dużo młodych ludzi decyduje się być tzw.pionierami, wyjeżdżaja do innych miast, mieszkają u braci i sióstr duchowych i cały dzień głoszą. No i przyjechała do nas taka młoda pionierka.Podczas głoszenia z jednym ze świadków została przez niego zgwałcona. Nikt jej nie pomógł, bo zbór był zajęty tym aby delikwenta jak najszybciej wywieżć za granicę. Żona tego pana dla zachowania pozorów nawet się z nim nie rozwiodła, na przekór wszystkim wspaniale żyje i mieszka z teściami.  HISTORIA II Bogaty świadek właściciel firmy przewozowej zatrudnia ludzi na czarno, niby wielu ludzi tak robi. Niestety jeden z kierowców z przemęczenia stracił przytomność w czasie jazdy i zginął na miejscu. To już jest moja historia. Kozłowski-własciciel otworzył portfel lecz tylko tam gdzie trzeba było zapłacić za zatuszowanie całej sprawy. Dziękuję więc świadkom, policji, sądom, PIP,ZUS za to że zniszczyli mojej rodzinie życie. A Kozłowski to zwykłe bydle, przeszukał zwłoki mojego męża by ukraść baterię z telefonu, wyparł się że mąż pracował pół roku więc dowody też trzeba zniszczyć. I tak to sobie dwa zbory kraśnickie żyją, głoszą. Komentarz zostawiam wam z pozdrowieniami i prośbą trzymajcie się od nich z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...